Škôlka Kubiland z modulov M3, Brno, CZ

28.08. 2013 | Brno, CZ

O tom, že z KOMA modulov možno postaviť kvalitnú materskú škôlku už nemusíme príliš presviedčať. Táto škôlka v Brně si však presto zaslúži zvýšenú pozornosť. Jedná sa totiž o prvvú materskú škôlku, která je zostavená z modulov rady ComfortLine. Tieto unikátne luxusné moduly sú vyvinuté našou firmou a nemají medzi inými vyrábanými modulmi konkurenciu.

Materská škôlka je postavená iba zo 7 modulov o celkovej rozlohe 227 m2. ComfortLine sú totiž moduly nielen unikátne tým, že úplne  popierajú kontajnerový vzhľad, ale obzvlášť vďaka svojim rozmerom. Jeden modul má rozmer 9x3,6m o svetlej výške 2,7m. Preto umožňujú vytvoriť velký otvorený priestor bez stĺpov, který je viac než kde inde praktický práve u materských škôlok, lebo deti majú dostatočne veľký priestor k pohybu bez obmedzenia. Herňa, ktorá je tvorená 4 modulmi, tak ponúka luxusný priestor 130 m2.
Pri výbere interiérových materiálov  bol kladený dôraz na design a luxusný vzhľad, v sanitárnej časti boli zvolené fialové sklenené priečky a  veselý obklad, v herne mäkčené PVC.

Škôlka Kubiland z modulov M3, Brno, CZ
späť na zoznam referencií

Novinky

Modulárne materské škôlky

20.02. 2015

Kliknite TU materska-skola.info

Viac informácií
Škôlka na prenájom za 8 týždňov

13.05. 2013

Škôlka na prenájom za 8 týždňov

Viac informácií