Predaj kontajnerov

Fashion line

FL - FASHION LINE

Cieľom  projektu  Fashion Line bolo vytvoriť  modulárnu stavebnicu, lego pre dospelých, ktorá je kompletne prefabrikovaná. Je to stavebnica  pre  nepredvídateľné  budúce  časy.

Zohľadňuje  súčasnú  situáciu  tým, že  aj  moduly  pre  rekreáciu  môžu reagovať  na neplánované zmeny  tým, že  ich možno  premiestniť,  ale aj predať  bez  väzby  na  pozemok.  FL projekt je teda určený pre všetkých, ktorí si uvažujú zaobstarať  priestor pre relax a oddych „na kľúč“.  Nie  je určený  pre kutilov, ale napríklad  pre  ľudí , čo majú radi alternatívu, nový design, inšpirujúce prostredie, relax spojený s prírodou.

Fashion line je premyslený výrobok po stránke  konštrukčného riešenia, ako aj  po stránke  využitia a panelovej  výroby. Základom je oceľový  rám s rybinovou drážkou. Toto umožňuje zmenu typu fasády, ale FL  je pripravený  i na zavesenie  pomocou dômyselného systému úchytiek  rôznych  vonkajších doplnkových  prvkov,  ako sú  prístrešky, reklamné tabule, nosiče  a  pod. Taktiež vnútorné  obloženie  stien  možno  meniť  z dôvodu  závesného/bezskrutkového  uchytenia  stenových  interiérových dosiek.

Obálka FL  zodpovedá  sprísneným  požiadavkám pre  tepelné  izolácie objektov:
Tabuľka č.1

Požiarna  odolnosť  steny  F = 30 min.
Únosnosť:
Strecha  =  min. 150 kg/m2  ( *možnosť dodávky aj pre väčšie zaťaženie
v dôsledku  snehovej oblasti.)
Podlaha =  min. 250 kg/m2
Svetlá výška interiéru: 2 600 mm

Typy produktov:

 • FL Relax ZERO – modul dodaný  ako  holobyt   6,0/7,5m x 3m  

 • FL Relax Single – 1 modul  s plochou   1 x 7,5m x 3m = 22,5m2

 • FL Relax Double – 2 moduly s plochou    2 x 6m    x 3m  = 36 m2


 • FL Relax Triple  – 3 moduly s plochou    3 x 6m    x 3m  = 54m2V rade FL je  možné meniť na želanie:


3 druhy fasád – zrkadlový bond, drevené latky, heraklith


3 druhy vnútorného obloženia stien - preglejka brezová - bezfarebný lak matný, laminovaná drevotrieska Egger , Smrekovec horský Thermo biely, laminovaná drevotrieska Egger Dub Gladstone sépiový

3 druhy vinylovej  podlahy - biela, šedá a čierna

3 farebnosti  límcov - biela  RAL 9016, šedá RAL 7030, čierna RAL 9004/
Osvetlenie  – základ je LED pásik vo fabione  vrátane  difúzoru a AL  U profilu

Dispozičné riešenie  FL  je nemenné, nie je možné prefabrikované diely  na želanie meniť. Na želanie môžeme  ponúknuť  rôzne dispozičné  usporiadania modulárnych objektov  z inej  rady výrobkov  ( Standard  a  Comfort line ). Výhodou  rady  FL  je možnosť  zostaviť  objekt  z  predpripravených modulových dielcov.

Základné vybavenie:

Každý typ  Single,  Double a Triple je v základnom vyhotovení.
Základná cena obsahuje:
Fasádu – drevené laty vrátane vonkajšieho osvetlenia ; Hliníkové oblúkové bočnice vrátane dierovaného AL plechu; Vnútorné  obloženie  stien a stropu  – lakovaná preglejka, osvetlenie – LED pásik, kompletné vybavenie  kúpeľne  – WC, sprchový kút, umývadlo, vrátane  technickej  miestnosti  pre  bojler  a  el. rozvádzač,svietidlá, vonkajšiu  malú terasu  3x3m, elektrické nástenné  radiátory  GLOA AKU 2000 biela  bridlica.

Konfigurátorom si zákazník navolí svoju  predstavu, kde môžu byť niektoré materiály drahšie – napr. zrkadlový bond – vo  výpise  sa  potom prejaví toto  ako  rozdiel základnej ceny  a zvoleného materiálu.


Príplatkové možnosti  na  základe  výberu  konfigurátorom :


 • Kuchynská linka so spotrebičmi – varná doska, chladnička a umývačka riadu
 • Posteľ  ( bez  matracov  a obliečok)
 • 
Klimatizácia   Samsung , Fujitsu  -  podľa  typu .

 • Závesné svietidlo LED   - bomma blimp SMALL

 • Závesné svietidlo  LED  - bomma blimp MEDIUM

 • Vsadené svietidlá  -  priemer 300 mm, čierne, priemer 500 mm

 • Terasa v konfigurátore sa pripočíta  pri výbere  iba  ako  1ks terasy  3x3m

Pokiaľ  bude  zákazník požadovať väčšiu  terasu ako  3x3m, upresní požiadavku pri jednaní s obchodníkom, ale vždy sa jedná o rozmery  násobkov  3x3m – napr. 2x 3x3 nebo 3x 3x3