Ponúkame nové fasády

06.09. 2013 |

Vybavili sme výrobnú firmu novými CNC strojmi, ktoré nám umožňujú  ponúkať na trh i nové druhy fasád. Budovy postavené systémom modulárnej výstavby sa vyznačujú hlavne tým, že väčšina činností  je vykonaná vo výrobnom závode. Investor si tak môže vybrať z viacej  možností. Buď je konečná fasáda vykonaná až na stavbe, v tomto prípade možno použíť veškerý sortiment fasádnych systémov, ktoré  sú  na trhu dostupné alebo možno vybaviť moduly fasádou už vo výrobnom závode. V tomto prípade je u rady Standard Line priznáný rám modulu a fasáda je súčasťou sendvičovej steny.

Firma KOMA ponúka v tomto roku dva nové druhy téjto fasády.

V prvnom prípade uvádza špeciálnu lamelovú fasádu, která je kombináciou plechových zvislých lamiel a cementotrieskových dosiek. Táto fasáda ponecháva vizuálny dojem modularity. Pre systém lamiel z oceľového pozinkovaného plechu využívame nového strojného vybavenia, kde príprava rozvinutých tvarov prebieha na vysekávacom stroji. Pre presné naprogramovanie stroja  je každý typ lamely najprv  počítačom vymodelováný v 3D SW CATIA. Výroba a montáž tohoto fasádneho systému prebieha v ucelenom procese vo  výrobnej hale.

V druhom prípade sme zaviedli do ponuky fasádne systémy - vonkajšie plastové palubky Deceuninck. Plastové palubky od firmy Deceuninck sú prebarvené palubky s priznanou drážkou, ktoré sú určené k použitiu na obloženie fasád. Naše konstrukčné oddelenie naviac vyriešilo upevnenie tejto fasády tak, že ju možno aplikovať priamo vo výrobnom závode na steny modulov.Táto fasáda bola prvýkrát použitá  na stenách modulárnej školy pre Belgické mesto De Klinge, o ktorom píšeme na inom mieste.

Ponúkame nové fasády
späť na zoznam e-bulletinu

Novinky

Modulárne materské škôlky

20.02. 2015

Kliknite TU materska-skola.info

Viac informácií
Škôlka na prenájom za 8 týždňov

13.05. 2013

Škôlka na prenájom za 8 týždňov

Viac informácií