Konkurencia sa snaží odhaliť know-how KOMA aj pomocou špionáže

14.10. 2014 |

V týchto dňoch sme odhalili špionáž vo Vizoviciach v našom výrobnom závode. Ako dôkaz predkladáme nižšie uvedené video, ktoré sa tvári ako reklamné video z produkcie KOMA. Konkurencia sa tak snaží odhaliť naše unikátne know-how a verejne ho prezentovať.

Túto aktivitu musíme jednoznačne odsúdiť, hoci motiváciu konkurencie rozumieme. Je totiž čoraz viac zrejmé, že KOMA zaberá príliš veľa miesta v oblasti modulárnej výstavby a architektúry, kde sa stala nespochybniteľným lídrom. Dlhé roky sa konkurencia snažila inovatívne postupy KOMA bagatelizovať. Lenže zákazníci začali požadovať len to najlepšie a preto sa začali hojne preorientovávať na KOMA.

Konkurencia týmto prepracovaným špionážnom videom chce postupy KOMA zverejniť, aby sa aj ostatní mohli dostať na rovnakú úroveň.
Oficiálne stanovisko KOMA je však také, že inovácie vychádzajú z ľudí, zo zamestnancov KOMA. To napokon ukazuje aj video. Vedenie vizovickej spoločnosti je preto v úplnom pokoji, lebo vie, že žiadna špionáž nenahradí takých zamestnancov a inovácie, ktorá má KOMA

Video si môžete prehliadnuť tu.

Konkurencia sa snaží odhaliť know-how KOMA aj pomocou špionáže
späť na zoznam e-bulletinu

Novinky

Modulárne materské škôlky

20.02. 2015

Kliknite TU materska-skola.info

Viac informácií
Škôlka na prenájom za 8 týždňov

13.05. 2013

Škôlka na prenájom za 8 týždňov

Viac informácií